Neretas novada uzņēmēju stipendiju pasniegšana.

2019. gada 19.septembrī, klātesot vecākiem, stipendijas iniciatoram Neretas novada pašvaldības deputātam Kasparam Baltacim, mecenātam – “Liellopu izsoļu nams” vadītājam –  Kasparam Ādamam un skolas talantīgajiem izcilniekiem mācībās, sabiedriski aktīvajiem jauniešiem, jau ceturto reizi tika pasniegtas Neretas novada uzņēmēju stipendijas. 

Kaspars Ādams, uzrunājot jaunos, centīgos vidusskolēnus, uzsvēra, ka ikvienam savā laika posmā ir jāizvirza dažādi mērķi: ”Nav jābūt vienam lielam mērķim, bet  vairākiem mazākiem mērķiem. Viens mērķis ir iegūt stipendiju, otrs var būt iemācīties ar jahtu stūrēt, pēc tam – par pilotu kļūt. Tā doma ir – būt visu laiku izsalkušiem. Sasniedzam vienu lietu, bet neapstājamies. No rīta, kad mēs pamostamies, esam izsalkuši, mēs ēdam brokastis, tādēļ uz labām lietām vajadzētu būt tādai pašai iekārei. Pats svarīgākais ir to nepazaudēt ne pie divdesmit, ne trīsdesmit, ne četrdesmit, ne piecdesmit gadiem.”

Stipendijas iniciators Kaspars Baltacis, sveicot jauniešus ar saņemtajām stipendijām, teica, cik svarīgi ir prast sevi novērtēt  un nekautrēties kādreiz sevi paslavēt. Arī šajā reizē kādam, iespējams, kāda punkta pietrūcis, jo nav pieteikumā sarakstījis visu, kas godīgi nopelnīts un izdarīts. Kaspars saka – dzīvē bieži daudz ko izšķir detaļas. Par to viņš pārliecinājies arī savā dzīvē, rakstot projektus, un mudina arī jauniešus nebūt pieticīgiem, turklāt palīdzība un labie darbi  ne vienmēr ir naudiskā izteiksmē izmērāma: ”Tā var būt arī uzadīta zeķe vai vecmammai aiznests ūdens spainis.”

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums