Pasākums "Stipendija par izcilību"

 

Labor omnia vincit improbus.

(Neatlaidīgs darbs uzvar visu )

 Vergilijs

  

  

 

Ikviens jaunietis, kurš saņem Vītolu fonda stipendiju, jau skolas gados ir apliecinājis savu mērķtiecību, centību un vēlmi apgūt zināšanas. Uzsākot studijas, viņi uzņēmīgi turpina aizsākto izglītošanās procesu, gūstot vērā ņemamus rezultātus mācībās. Šādu jauniešu ir daudz, un tas liecina par vēlmi sasniegt izcilu zināšanu līmeni un attaisnot ziedotāju uzticību.

Visus Vītolu fonda ziedotājus allaž ir priecējuši stipendiātu panākumi, jo tas apliecina izglītībā ieguldīto līdzekļu lietderīgumu un sniedz cerību Latviju nākotnē nodrošināt ar gudriem un radošiem speciālistiem savā nozarē. Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu panākumiem un  savu atzinību pauž, 14.martā aicinot šos jauniešus uz kopīgu pasākumu ,,Stipendija par izcilību’’ viesnīcas “ISLANDE” restorānā “Ziemeļblāzma”. Mecenāts pasniegs īpašas stipendijas par sasniegumiem mācību darbā. Stipendiātiem dāvāta iespēja tikties arī ar  A/S “Cits Medijs” padomes priekšsēdētāju un žurnālistu Paulu Raudsepu, Vītolu fonda dibinātājiem Vili un Martu Vītoliem un, protams, pašu pasākuma organizatoru Edvīnu Samuli.

Edvīns Samulis ir ekonomikas doktors, ilggadējs vadošs darbinieks a/s ,,LODE”, a/s ,,Latvijas Unibanka” , Rīgas pilsētas pašvaldībā. Viņa daudzpusīgās un izcilās zināšanas savulaik ļāvušas kļūt par veiksmīgu uzņēmēju, bet šobrīd viņš ir Banku augstskolas goda profesors, BA, LU, RTU valsts pārbaudījumu komisijas priekšsēdētājs, SIA „Kņavas granulas“ un SIA „Gratec“ valdes loceklis.

Jau trešo gadu Edvīns Samulis ir Vītolu fonda draugs un atbalstītājs. Viņa dibinātās stipendijas saņem dažādu augstskolu jaunieši ar izcilām sekmēm mācībās.  Ziedotāja  E.Samuļa stipendiju fonds par izcilību ir Ls 3600, un tās saņem 15  studenti no LU, LLU, RTU, RSU un Liepājas Universitātes.

Edvīns Samulis uzskata, ka tik daudz sasniedzis, pateicoties labai izglītībai un zināšanām savā jomā. Taču izcilība, nav tikai likteņa dāvana - tas ir nemitīgs darbs un nepārtraukts, bezgalīgs ceļojums zināšanu pasaulē un sevis pilnveidošanā. Stipendiāti to apzinās, un par to liecina viņu  sasniegumi mācību darbā. Piemēram, LU 3.kursa studentam Mārtiņam Kokainim vidējā atzīme visus studiju gadus ir bijusi 10 balles, viņš arī saņēma Edvīna Samuļa īpašo atzinību - stipendiju Ls 400 apmērā. Pārējie jaunieši, kuru vidējais sekmju rādītājs svārstās no 9 līdz 9,8, ir saņēmuši stipendijas 250 un 200 Ls apmērā.

Pateicoties ziedotāja Edvīna Samuļa atbalstam, patlaban izglītojas mūsu valstij tik nepieciešamie speciālisti gandrīz no visiem novadiem, kuru iegūtās izcilās zināšanas ļaus kļūt par tikpat izciliem Latvijas nākotnes veidotājiem. Latvija ir mūsu Tēvzeme, un tā ir pelnījusi pašu labāko: labākos studentus, labākos speciālistus un, protams, pašus labākos un dāsnākos ziedotājus - cilvēkus, kuriem rūp mūsu zemes nākotne.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums