Dibināta Paula Dandzberga stipendija izcilībām

Mums līdzās ir daudz ievērojamu personību un spēcīgu raksturu, tomēr ne visus no tiem varam dēvēt par izcilībām, jo izcilu sasniegumu pamatā ir degsme, aizrautība un nepārspējama prasme fokusēties uz mērķi un tā sasniegšanu.

Ļaujot jauniem talantiem kļūt par augsta līmeņa ekspertiem, uzņēmējs Pauls Dandzbergs dibinājis stipendiju, kas veltīta studējošajiem, kas gatavi ieguldīt savas pūles pētniecībā, dažādu novitāšu radīšanā un blakus tiešajiem mācību pienākumiem spēj rast laiku un vēlmi darboties, lai ne tikai virspusēji, bet dziļi un pamatīgi meklētu atbildes sev interesējošā zinātnes lauciņā.

Arī paša Dandzberga kunga personību varam raksturot ar izcilības jēdzienu, par ko liecina ne tikai uzņēmēja talants un prasme pieņemt īstos lēmumus konkrētajās situācijās, bet arī sirds izcilība, kas atspoguļojas labdarībā un vēlmē palīdzēt citiem. Solis ziedot vienmēr tiek sperts atbilstoši iekšējam vērtību kompasam, un sociāli atbildīga uzņēmēja profils, bez šaubām, ir lielisks piemērs un iedvesmas avots arī citiem līdzcilvēkiem un sabiedrībai kopumā.

Zināms, ka ceļš uz izcilību ir resursietilpīgs  gājiens, tāpēc sirsnīgs paldies ziedotājam Paulam Dandzbergam, kura iniciatīva neapšaubāmi dos atbalsta punktu tiem jauniešiem, kuri gatavi ja ne visu pasauli, tad vismaz Latviju pavisam noteikti pacelt!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums