Piešķirtas Īras un Pētera Bolšaitis stipendijas

Priecīga ziņa marta sākumā sasniegusi divas studenšu korporācijas “Varavīksne” jaunietes - Sigitu Skrastiņu (RSU, “Medicīna”) un Sanitu Putniņu (LU “Tiesību zinātnes”) - , kurām piešķirtas Īras un Pētera Bolšaitis stipendijas.

“Tas ir patiesi liels gods kļūt par stipendijas ieguvēju – sajust atzīšanu un novērtējumu. Finansiālais atbalsts, ne tikai palīdzēs iegādāties piemērotākās ierīces un programmas attālinātajām mācībām, bet arī kļūs par neatsveramu motivāciju,” tā raksta Sigita Skrastiņa.

Līdzīgās pārdomās, kļūstot par stipendiāti, ir arī Sanita Putniņa: “Uzzinot stipendiju komisijas lēmumu, jutos no sirds aizkustināta un pateicīga, jo līdzekļi ļoti noderēs, turpinot apgūt savu otro specialitāti – jurisprudenci. Tas ir apstiprinājums manai pārliecībai, ka izglītībai ir liela nozīme cilvēka dzīvē.”

“Darbam, dailei, vienībai” ir s!k! “Varavīksne” devīze, pie kuras principa vienmēr pieturējušies arī stipendijas dibinātāji Īra un Pēteris Bolšaitis – korporācijas goda filistri. Par to liecina kaut vai fakts, ka pēc Pētera Bolšaitis iniciatīvas Vītolu fondā dibināta ne tikai Īras un Pētera Bolšaitis stipendija, bet arī SIA "Lāčplēša centrs" un Kluso varoņu fonda stipendijas.

Pētera Bolšaitis darbs un paveiktais kalpo par patiesas Tēvzemes mīlestības, tautas vienotības un ideālu kopšanas piemēru, kas kā patiešām spilgta varavīksne paceļas virs daudzu studentu debesīm, dāvādama cerību uz gaišāku nākotni! Paldies ziedotājam Pēterim Bolšaitis un korp! “Varavīksne” par sadarbību!

Vairāk par ziedotāju lasiet: Īras un Pētera Bolšaitis stipendija

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us