SIA "Commerce Consulting Services" stipendija

 Stipendijas dibinātājs Elvijs Kukša

Stāsti par to, kā cilvēki nonākuši līdz lēmumam ziedot jauniešu izglītībai ir ļoti dažādi, bet tie visi ir balstīti sirds pārliecībā. Pateicība par reiz saņemto atbalstu, mudinājusi bijušo stipendiātu Elviju Kukšu dibināt savu stipendiju, lai kādam absolventam dotu iespēju piepildīt sapni par studijām augstskolā.

Elvijs Kukša ir IT nozares profesionālis, kurš jau vairāk nekā 10 gadus darbojas e-komercijas platformu izstrādes sfērā. Viņa uzņēmums SIA "Commerce Consulting Services" sniedz augstas kvalitātes programmatūras risinājumus vadošiem ārzemju klientiem dažādās nozarēs, tostarp autobūvei, telekomunikācijām un dzērienu ražošanai.

Atceroties ceļu uz šī brīža panākumiem, Elvijs uzsver Vītolu fonda būtisko atbalstu. Pateicoties fonda administrētajām viesnīcas "Radi un Draugi" (2008-2011) un Edvīna Samuļa (2011-2012) stipendijām, Elvijs varēja iegūt bakalaura grādu un sasniegt mērķus savā karjerā. Tagad viņš vēlas atgriezties fondā, lai dotu tādu pašu iespēju jauniešiem un palīdzētu tiem piepildīt savus sapņus.

Elvijs ir ne tikai veiksmīgs profesionālis savā karjerā, bet arī aktīvs maratonu skrējējs. Viņš ar prieku apvieno mīlestību pret skriešanu kopā ar ceļošanu, bieži vien dodoties uz ārzemēm, lai piedalītos starptautiskos maratonos. Divas reizes ir mērojis 107 kilometrus garo ultramaratona ceļu no Rīgas uz Valmieru, kur katru gadu visi dalībnieki un organizatori īsteno labdarības mērķi, vācot ziedojumus Vidzemes bērniem ar kustību traucējumiem. Papildus skriešanai Elvijs nodarbojas ar distanču slēpošanu ziemā un riteņbraukšanu vasarā. Skriešana un dažādie treniņi ir veicinājuši disciplīnu, izturību un mērķtiecību, kas ir Elvija panākumu atslēga gan sportā, gan profesionālajā jomā.

Sakām vislielāko paldies Elvijam par atgriešanos fondā!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums