"Linde Gas" stipendija

 "Linde Gas" darbinieku kolektīvs

"Linde Gas" ir līderis rūpniecisko un medicīnisko gāzu jomā Latvijā. Agrāk uzņēmums bija pazīstams ar zīmolu AGA, kas 2020. gadā tika mainīts uz koncerna zīmolu Linde. Sadarbojoties ar klientiem, uzņēmums izstrādā dažādus risinājumus gāzu pielietojumam metālapstrādē, pārtikas rūpniecībā, farmaceitiskajā, naftas un ķīmijas industrijā, kā arī citās tautsaimniecības nozarēs. Ar jaunām gāzu tehnoloģijām uzņēmums palīdz klientiem paaugstināt ražīgumu, drošību un kvalitāti, vienlaikus rūpējoties par vidi un ilgtspējīgu attīstību. Valmierā ražo rūpniecisko un medicīnisko skābekli un slāpekli visam Baltijas tirgum. No termināļa Skultē apgādā visas Baltijas valstis ar oglekļa dioksīdu. 

Uzņēmumam ir plašs produktu, pakalpojumu klāsts, kā arī tehniskā servisa atbalsts dažādu nozaru vajadzībām. Klientiem piedāvā arī propāna gāzi (LPG). Uzņēmums lepojas ar savu profesionāļu komandu un pārrobežu sadarbību ar citām globālā uzņēmuma vienībām. Linde ir lielākais rūpniecisko gāzu un ar tām saistīto inženierbūvju uzņēmums pasaulē, ir vadošais rūpniecisko un medicīnisko gāzu uzņēmums Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs.

Lepojamies ar uzņēmējiem, kuri ne tikai sekmē uzņēmējdarbību, bet arī veicina jauniešu iespējas studēt un saņemt augstu līmeņa izglītību. Paldies "Linde Gas" par dibināto stipendiju!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums