Ziedotāju tikšanās ar stipendiātiem septembrī

Septembrī aizvadītas vairākas skaistas ziedotāju-stipendiātu tikšanās:
22. septembris – Viestura Neimaņa tikšanās ar stipendiātēm. “Bija ļoti liels prieks satikties un parunāties ar Neimaņa kungu, pozitīvu, daudzpusīgu un jauku cilvēku. Ar lielu interesi klausījos ziedotāja dzīves stāstā un uzzināju par viņa dažādiem hobijiem. Pēc tikšanās jutos iedvesmota un pacilāta. Paldies Neimaņa kungam par iespēju satikties un sniegto atbalstu!” tā par iepazīšanos ar savu labdari raksta stipendiāte LU Matemātiķa-statistiķa programmas 1. kursa studente Vineta Vizule.
23. septembris – Latvijas ārstu un zobārstu apvienības 75 gadu jubilejas pasākumā ar saviem stipendiātiem – mediķiem tikās Zaiga Alksne-Phillips.
27. septembris – Mārtiņš un Kristīna Puteņi uz sarunu aicināja savus stipendiātus. Viena no stipendijas saņēmējām Sabīne Zane Cimuška (RSU, Zobārstniecība, 1.kurss) pēc tikšanās teic: “Es jutos ļoti pagodināta par iespēju satikt Puteņu ģimeni, klausīties viņu stāstos gan par bērnību un jaunību, gan par to, kā viņi pavada laiku tagad pensijā. Ļoti novērtēju mūsu kopā pavadīto laiku. Puteņu ģimenes stāsti mani iedvesmoja un motivēja darīt, izdarīt un sasniegt savus mērķus, jo neviens nav teicis, ka tas būs viegli. Liels paldies ziedotājiem par ieguldījumu manā izglītībā, kā arī par jauko tikšanos.”
Paldies visiem ziedotājiem par sadarbību un jauniešiem veltīto laiku!
Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums