Vītolu fonds svin divdesmit pirmo dzimšanas dienu

4. aprīlī aprit tieši 21 gads kopš dibināta nevalstiskā organizācija Vītolu fonds. Pirmo reizi stipendijas pasniegtas 2002. gada augustā, kad finansiālo palīdzību saņēma 75 jaunieši. Atbalstāmo skaits, laikam ejot, audzis no desmitiem līdz simtiem, šobrīd sasniedzot 850 stipendiātus ik gadu. Kopumā vairāk nekā 20 gadu laikā izskoloti 4683 jaunieši, stipendijās izmaksātai summai pārsniedzot 18 milj. eiro.

“Šī projekta izaugsmei ir palīdzējuši ļoti daudzi cilvēki. Pirmā vietā jāliek ziedotāji, jo bez līdzekļiem šajā pasaulē nekas nav uzceļams. Kopumā fonda mērķim – stipendiju veidā palīdzēt talantīgiem jauniešiem –  pievienojušies vairāk nekā 400 pastāvīgie ziedotāji (privātpersonas, uzņēmumi, korporācijas un organizācijas), turklāt katru gadu fonds saņem apmēram 1000 vienreizēju ziedojumu. Visi ziedotāji ir atteikušies no kāda personīga labuma, lai to dotu citiem. Vairāk nekā 5% no ziedotājiem ir bijušie fonda stipendiāti. Citos gadījumos ziedotāji ir novēlējuši testamentos savus ar smagu darbu dzīves laikā sakrātos līdzekļus. Vislielākā pateicība viņiem visiem! “ par fondā paveikto teic dibinātājs Vilis Vītola kungs.

Pateicoties cilvēku patiesai nesavtībai, paveikts neticams darbs. Vītolu fonds teic paldies katram, kurš iesaistās un darbojas, lai ideja par Latvijas jaunatnes izglītošanu kļūtu par realitāti, nesot augļus, kurus novērtēs vēl daudzas jo daudzas paaudzes pēc mums!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums