Ziedotāju-stipendiātu tikšanās novembrī

1.novembrī ar jauniešiem tikās Reiņu ģimene. Uz jauko sarīkojumu tika aicināti ne tikai pašu atbalstāmie jaunieši, bet arī draugu – Neal. F. Jordan un Vaidas Miķītes-Jordan – stipendiāti. Pēc tikšanās stipendiāts Marks Karlštrēms rakstīja: "Gunārs un Ināra Reiņi noteikti ir vieni no labsirdīgākajiem ļaudīm, kurus jebkad esmu saticis. Tikšanās patīkamo atmosfēru apliecināja nerimstošie smaidi un prieka mirkļi. Paldies par labestību un šo tikšanos!" Saviem stipendiātiem Reiņu ģimene dāvināja biļetes uz filmas "Janvāris" seansu.


Reiņu ģimene ar stipendiātiem

2. novembrī Nils un Reinis Odiņi, kuri, godinot mammu, pirms gada dibināja In Memoriam Benitas Daudes (Odiņas) stipendiju, restorānā "TAILS" tikās ar pirmo šīs stipendijas saņēmēju – dejotāju Rūdi Vilsonu, kurš studē LKA 2. kursā. Rūdis augstu novērtēja iespēju iepazīties ar saviem ziedotājiem, jau piešķirtā stipendija viņam bijusi liels pārsteigums pats par sevi, ko vēl vairāk papildina iespēja uzklausīt daudz pieredzējušu un zinošu cilvēku pārdomas. Paldies par tikšanos!

 

Reinis un Nils Odiņi ar stipendiātu Rūdi Vilsonu

8. novembrī Riga Business School (RBS) restorānā "Neiburgs" organizēja tikšanos, uz kuru tika aicināti stipendijas piešķirošo uzņēmumu pārstāvji un jaunieši, kuri studē RBS programmās, pateicoties sniegtajam atbalstam. Stipendiāti augstu novērtēja iespēju tikties ar saviem labdariem klātienē, apspriestas tika gan studijas, gan nākotnes plāni. Paldies Sandai Šustinai un Agnesei Strazdai par pasākuma organizešānu!

RBS organizētā tikšanās - ziedotāji, stipendiāti un fondu pārstāvji

15. novembrī ziedotājs Jānis Grāmatiņš ar dzīvesbiedri Daci tikās ar savu vecāku Mirdzas un Alfreda Grāmatiņu piemiņas stipendijas saņēmēju Viktoru Grigorjevu, kurš studē RTU būvniecības programmas 3. kursā. Pēc tikšanās Viktors teic: “Man bija milzīgs prieks beidzot satikt savus ziedotājus dzīvē. Pārliecinājos par to, ka viņi ir ne tikai jauki, bet arī ārkārtīgi gudri un izglītoti cilvēki. Var teikt, ka pēc šīs tikšanās ir radusies īpaša tuvības sajūta, un Grāmatiņu ģimenei vienmēr būs vieta manā sirdī, ko piepildīs šīs kopīgās atmiņas. Paldies par iespēju iepazīties!”

Jānis Grāmatiņš un dzīvesbiedre Dace ar stipendiātu Viktoru Grigorjevu

25. novembrī ar Win Win duālās karjeras stipendijas saņēmējiem Anitu Megiju Miķelsoni, Ričardu Ataru restorānā "Da Sergio" tikās Latvijas Basketbola asociācijas ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss, valdes loceklis Klāvs Olšteins un "Win Win" projekta asistents Kārlis Šenbergs. Neformālā gaisotnē jauniešiem bija iespēja uzzināt vairāk par stipendijas dibināšanas procesu, iespējām un, protams, aprunāties par visu vienojošo tēmu - basketbolu. Paldies Klāvam Olšteinam par pasākuma organizēšanu!

No kreisās. Pirmā rinda: stipendiāte Anita Megija Miķelsone un fonda valdes priekšsēdētaja Vita Diķe, otrā rinda: Latvijas Basketbolas asociācijas valdes loceklis Klāvs Olšteins un "Win Win" projekta asistents Kārlis Šenbergs, trešā rinda: stipendiāts Ričards Atars un Latvijas Basketbola asociācijas ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums