Piešķirtas E-klases stipendija “Gudrs, vēl gudrāks” 11.klašu finālistiem.

2023. gada 7. aprīlī "E-klases" stipendiju izaugsmei 500 eiro apmērā saņēma erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 11. klašu finālisti - Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas 11.klases skolniece Antra Toporkova un Liepājas Raiņa 6.vidusskolas 11.a klases skolnieks Gustavs Pagrabs.

Gustavs Pagrabs, kas spēlē ieguva godpilno otro vietu, saka: “Es vēlētos pateikt sirsnīgu paldies savai ģimenei, kura manī ir ieaudzinājusi vēlmi mācīties un paplašināt savas šī brīža zināšanas. Īpašu paldies vēlētos teikt savai māsai, kura iestaigāja taciņu gan mācībās, gan spēlē "Gudrs, vēl gudrāks", atvieglojot manas nākotnes izvēles. Mana māsa ir izcils piemērs cilvēkam ar gribasspēku, cilvēkam, kuram es gribētu līdzināties. Protams, milzīgs paldies manai klases audzinātājai un matemātikas skolotājai Evijai Jaunzemei, kas mani pierunāja piedalīties spēlē "Gudrs, vēl gudrāks". Skolotāja Evija ir cilvēks, kurš mani atbalsta un pierāda to, ka es spēju tiekties augstāk par sevis uzlikto mērķi. Visbeidzot, vēlētos pateikt paldies saviem klases biedriem, kuri kopā ar skolotāju Eviju un manu ģimeni sēdēja "Gudrs, vēl gudrāks" studijā un turēja īkšķus, labas domas un plakātus, lai man viss izdotos. Tikai pēc spēles es spēju saprast, cik saliedēts kolektīvs mēs esam. Mana klase ir kā otrā ģimene ar skolotāju Eviju mammas lomā. Nevarētu būt pateicīgāks par šo pieredzi, liels paldies spēles "Gudrs, vēl gudrāks" kolektīvam, tiekamies nākamgad!"

Gustavam no fināla visvairāk palicis atmiņā gandarījums, ko sajutis pēc pareizi atbildēta jautājuma: “Šo gandarījuma sajūtu atceros pat tagad. Tā ir sajūta, kas pierāda to, ka zināšanas ko apgūsti skolā un citās ārpusskolas aktivitātēs, veltot ļoti daudz savas enerģijas un laika, beidzot ir atmaksājušās. Zināšanas ir lieta, ko mums neviens nevar atņemt, tāpēc katru dienu cenšos pilnveidot sevi visās sfērās. Vēl spilgti atmiņā ir palikusi spēles "Gudrs, vēl gudrāks" kolektīva atsaucība un labestība pret visiem spēles dalībniekiem, skatītājiem un skolotājiem.“

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums