Latvijas Universitātes studenšu korporācijas “Gundega” stipendija

Latvijas Universitātes studenšu korporācija “Gundega” ir akadēmiska, slēgta mūža organizācija, kas dibināta 1923. gada 29. novembrī, un ir otrā vecākā un viena no lielākajām studenšu korporācijām Latvijā.

Kopš dibināšanas korporācijas darbība ir vērsta, lai latviešu studentēs stiprinātu nacionālo apziņu, mīlestību pret Latviju un cieņu pret latviešu tautas tradīcijām. Veicinot interesi par zinātni, kultūru un mākslu, veidotu viņas par vispusīgām personībām ar izkoptu goda prātu, taisnības un pienākuma apziņu.

Korporācija veicina savstarpējas draudzības uzturēšanu, morāla un materiāla atbalsta sniegšanu.

 
Ilze Kāposta un Dita Andersone

2018. gada jūnijā starp korporācijas Gundega Filistru biedrību un nodibinājumu “Vītolu fonds” tika noslēgts līgums par ikgadējas stipendijas izveidi. Stipendija ir paredzēta gundegas studiju maksas segšanai, materiālu iegādei, atbilstošu izglītojošu kursu apmeklēšanu vai citiem mērķiem. Pretendentei jābūt vismaz divus semestrus aktīvai gundegai, kura izpildījusi visas saistības, tostarp nolasījusi krāsu referātu. Lemjot par piešķiršanu, tiks vērtēts stipendijas nepieciešamības iemesls un apmērs, pretendentes zināšanas un pieredze, sekmes studijās, līdzšinējā aktivitāte korporācijā Gundega un rekomendācijas.

Plašāk: www.gundega.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums