Guntara Kokoreviča stipendija

 


Guntars Kokorevičs

Guntars Kokorevičs ir ieguvis bakalauru grādu Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas Ekonomikas un starptautiskā biznesa vadībā, un Latvijas Universitātē beidzis vadības zinību maģistra studiju programmu.

Guntara Kokoreviča pirmā darba vieta ir Latvijas Depozītu banka (1993). Tā paša gada nogalē Guntars sāk strādāt Rīgas Fondu biržā par galveno grāmatvedi. Savas karjeras laikā Rīgas Fondu biržā viņš ir bijis Finanšu departamenta un Uzņēmumu uzskaites departamenta vadītājs līdz 2001.gadā viņš tiek ievēlēts par Rīgas Fondu biržas prezidentu, īstenojot stratēģiski svarīgus projektus - vairāku lielu uzņēmumu privatizācija, stratēģiskā investora piesaiste biržas turpmākai attīstībai, apvienošanās ar Latvijas Centrālo depozitāriju, vienota Baltijas fondu tirgus izveide. Paralēli darbam, piedalās sabiedrības izglītības projektos - uzstājas semināros vidusskolu un augstskolu pasniedzējiem, skolēniem un studentiem, ir līdzautors grāmatai „Vērtspapīru tirgus zinības”.

2005.gada pavasarī Guntars Kokorevičs pārtrauc darbu biržā, turpinot strādāt Rīgas Fondu biržas Padomē, un kļūst par Eiropas vadošajās enerģētikas un siltumapgādes pakalpojumu kompānijas Dalkia pārstāvi Latvijā. 2005.gadā Guntars tiek ievēlēts par Junior Achievement – Latvija Direktoru Padomes priekšsēdētāju.

Guntara Kokoreviča dzīves un darbu panākumu atslēga ir pozitīva dzīves uztvere, labas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem un izglītība, kas pēc viņa domām, ir viena dzīves svarīgākajām pamatvērtībām, jo tikai izglītots cilvēks spēj veicināt sekmīgu valsts politisko un ekonomisko attīstību un demokrātijas vērtību nostiprināšanu sabiedrībā. Apzinoties, ka daudziem Latvijas jauniešiem nav iespējas iegūt izglītību materiālu apstākļu dēļ, 2006. gada martā Guntars Kokorevičs 32 gadu vecumā nolemj izveidot stipendiju, lai palīdzētu iegūt augstāko izglītību talantīgiem un neatlaidīgiem Latvijas jauniešiem no maznodrošinātām ģimenēm. Saviem stipendiātiem Guntars novēl, lai nākotnē iegūtā izglītība papildinātu tādas dzīves pamatvērtības kā cilvēciskums un pozitīva attieksme un rūpes par apkārtējiem.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums