Spravņiku ģimenes stipendija topošajiem pedagogiem

Mārtiņš un Gunita Spravņiki


2021.gada decembrī kā balts un skaists svētku brīnums pie mums atceļojusi ziņa par Spravņiku ģimenes vēlmi dibināt stipendiju, kas vēlēta topošajiem pedagogiem.

Jauni un enerģiski – tā varētu raksturot Gunitu un Mārtiņu Spravņikus. Trīs bērnu vecāki, veiksmīgi uzņēmēji, bet, kas vēl svarīgāk, sirsnīgi cilvēki, kas savā priekā gatavi dalīties, lai iegūtu mēs visi un sabiedrība kopumā.

Par stipendijas dibināšanu ziedotāja Gunita saka: “Bērni ir dārgākais, kas mums ir! Skolotāji veic nenovērtējumu ieguldījumu viņu nākotnē. Skolotāji var pamanīt talantu, raisīt interesi, veicināt aizrautību un attīstīt bērnu raksturu, un, protams, palīdzēt apgūt tik daudz dzīvē noderīgu zināšanu un prasmju! Mums ir tā laime redzēt, ko var paveikt pedagogs, kas ir savā īstajā vietā. Tāpēc vēlamies atbalstīt jauniešu centienus izglītības iegūšanai, lai mūsu bērnus izglītotu vairāk gudru un talantīgu pedagogu!”

Bērni ir ne tikai jauns sākums, bet arī cerību pilns turpinājums. Skolotājam ir dots tas gods būt par pavadoni šajos tik izšķirošajos dzīves posmos, kad jauns cilvēks formējas it visā, kas viņam tiek sniegts. Spravņiku ģimene tālredzīgi lūkojas, lai arī nākotnē turpinātos Latvijas izaugsme, jo valsts var būt veiksmīga tikai tad, kad tās jaunākā paaudze ir drošās un zinošās rokās. Stipendija ir sēkla, kas aug un attīstās ilgākā laika periodā, arī ar skolotāju darbu ir tāpat, tomēr augļi, ko gūstam, ir ilgtermiņa un stabilitātes garants nākamībā.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums