Viļa un Carolinas Vītolu stipendija


Vilis un Carolina Vītoli

Vilis Vītols dzimis Venecuēlā 1968. gada 16. augustā. Viņš studējis Venecuēlas „Universidad Metropolitana” Būvniecības fakultātē, kurā ieguvis būvinženiera grādu. Pēc studiju beigšanas viņš strādāja būvfirmā „ Oficina Ing. Vilis Vītols, CA”.

1995. gadā V. Vītols nodibināja ģimeni. Viņa sieva Maria Carolina Peņa dzimusi 1970. gada 5. septembrī Venecuēlā. Abi iepazinās augstskolā, kur kopā studēja Būvniecības fakultātē. Pēc augstskolas beigšanas Carolina strādājusi ģimenes būvfirmā. 2001. gadā ģimene izceļoja uz ASV. Tur Vilis studēja „Nova Southeastern University” un 2003. gadā ieguva maģistra grādu biznesā. Carolina ASV strādājusi, mācot angļu valodu.

2005. gada 19. jūlijā plkst. 13.30 V. Vītols ar Carolinu un bērniem ierodās Latvijā uz pastāvīgu dzīvi. Viņš sāka veidot savu biznesu, iepazīt Latvijas mainīgo klimatu un atzinās: ”Esmu mājās.” Carolina ir iemācījusies latviešu valodu.

"Vienmēr acu priekšā tēva piemērs, kas cīnās par latviešu lietu – vāca līdzekļus dažādiem labdarības projektiem. Tāpēc, esot patstāvīgam, vēlos turpināt tēva iesākto,” uzskata Vilis. Tā kā Vilis un Carolina Vītoli ir būvnieki, viņu stipendija tiek piešķirta topošiem būvniekiem.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums