ATEA GLOBAL SERVICES stipendija /2015/

 
Vītolu fonda valdes locekle Inna Rozenšteina (no kreisās), Lāsma Rutmane, Atea Global Services direktors Nikolass Albana (Nicolas Albana), Darja Tihomirova un Ieva Skrabutena.

„Atea Global Services” dibina 3 stipendijas informācijas tehnoloģiju studentiem Latvijā.  „Atea Global Services” ir daļa no „Atea” grupas - vadošā Ziemeļvalstu un Baltijas IT infrastruktūras piegādātāja ar apmēram 6500 darbiniekiem. „Atea Global Services” Rīgā tika dibināts 2006.gadā un kopš tā laika „Atea Global Services” piedāvā IT produktus no pasaules vadošajiem piegādātājiem un nodrošina saviem klientiem speciālistu kompetenci IT infrastruktūras pakalpojumu jomā.

2017. gadā uzņēmums Atea Global Services rīkoja tikšanos ar stipendiātēm Lāsmu Rutmani, Ievu Skrabutenu un Darju Tihomirovu. Stipendiāte Ieva Skrabutena pēc tikšanās rakstīja: "Paldies par jauko tikšanos. Mani ļoti iedvesmoja kopējā atmosfēra - enerģisks darbinieku kolektīvs un mūsdienīgi darba apstākļi. Bija jauki dzirdēt par IT nozares izaugsmi nākotnē un to, ka arī es varu atrast sev vietu starp šiem nozares profesionāļiem." 

www.ateaglobal.com

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums