COBALT stipendija /2014/

COBALT ir viens no vadošajiem Latvijas advokātu birojiem ar respektablu klientu loku un izcilu kvalitatīva pakalpojumu sniedzēja reputāciju. Tas sniedz juridiskos pakalpojumus vietējiem, reģionāliem un starptautiskiem klientiem un ir viens no vecākajiem advokātu birojiem Latvijā, kas specializējas ar komercdarbību saistītu pakalpojumu sniegšanā.

Nopietns atbalsts topošajiem juristiem ir advokātu biroja COBALT stipendija. 2014. gadā ziedotāji rīkoja tikšanos ar savām stipendiātēm, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes studentēm Aiju Krūmiņu un Sabīni Ozoliņu.

2016.gadā, aicinot uz COBALT jaunā biroja atvēršanas svētkiem, advokātu biroja COBALT vadība aicināja ziedu un dāvanu vietā ziedot stipendijai topošiem mūziķiem.  16. decembrī stipendija piešķirta Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Etnomuzikoloģijas 2. kursa studentei Ilzei Cepurniecei.Par saņemto stipendiju stipendiāte teica: “Jūs man esat snieguši jaunas iedvesmas impulsu, kas manai muzicēšanu piepildīs ar vēl skanīgākām izteiksmēm un nošu rindām!  Manā balsī un kokles stīgās vēl ilgi skanēs pateicības un mīlestības skaņas, ko nevar izteikt ar vārdiem, tieši Jums!”

www.cobalt.legal

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums