Microsoft Latvia stipendija

 


Microsoft Latvia vadītājs Ēriks Eglītis ar stipendiātiem

Microsoft pārstāvniecība Rīgā tika izveidota 1999. gadā un pirmos četrus gadus darbojusies kā Baltijas reģiona birojs, bet kopš 2003.gada Microsoft ir katrā Baltijas valstī. Vairāk kā desmit gadus Microsoft Latvia ir bijis kopā ar Latvijas uzņēmējiem, iedzīvotājiem, valsts pārvaldes darbiniekiem gan mūsu valsts straujās izaugsmes, gan ekonomisko izaicinājumu laikā. Ir piedāvāts daudzveidīgs programmu un risinājumu klāsts, lai tās būtu pieejamas un saprotamas pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam, izveidojusies sadarbība ar Latvijas IT uzņēmumiem, veidojot vienotu, inovatīvu, ekonomiski spēcīgu sistēmu.

 Microsoft Latvia ir nogājis garu ceļu, un tagad ir viens no globālās ekonomikas un pētniecības līderiem. Tā panākumu pamatā ir ieinteresētība, lai tehniskais un intelektuālais progress kalpotu vispārējai sabiedrības attīstībai, jo tikai izglītota sabiedrība ar pieeju mūsdienīgākajām tehnoloģijām var palīdzēt valstij būt konkurētspējīgai un attīstītai.  Microsoft Latvia ieguldījums visās Latvijas bibliotēkās, nodrošinot visiem iedzīvotājiem pieeju jaunākajai programmatūrai, sabiedriskā labuma organizācijās, mācību iestādēs un vairākos citos projektos, tostarp Latvija@Pasaule, nav veltīgs un palīdz Latvijas sabiedrībai izmantot savas zināšanas un spējas gan savas, gan valsts labklājības līmeņa celšanā.

Microsoft Latvia  darbinieki ir gandarīti, ka jau septīto gadu ar Vītolu fonda starpniecību ir iespēja palīdzēt mūsu valsts talantīgajiem studentiem īstenot savu ieceri studēt  kādā no Latvijas augstskolām. ,,Microsoft ir pārliecināts, ka mūsu atbalsts talantīgajiem studentiem ir būtiska investīcija mūsu sabiedrībā un valsts ekonomikā,” saka Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs.

www.microsoft.lv

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us