OP stipendija

 "OP Grupa" Latvijā vadītājs Elmārs Prikšāns ar kolektīvu un stipendiātiem.

2018. gada oktobrī “OP Grupa” Latvijā svin 10 gadu jubileju. Atzīmējot šo notikumu, “OP Grupa” Latvijā sadarbībā ar Vītolu fondu ir dibinājusi jubilejas stipendiju un aicināja ikvienu atbalstīt Latvijas talantīgākos jauniešus, veicot ziedojumu ar atzīmi "Ziedojums jubilejas stipendijai". 

“Ieguldot izglītībā, mēs ieguldam savas valsts nākotnē. Esam pārliecināti, ka atbalstot talantīgu jauniešu izglītošanu, kuriem ne vienmēr ir iespēja apgūt zināšanas finansiālu apstākļu dēļ, mēs stiprinām Latviju. Ieguvēji no tā būs gan uzņēmēji, gan sabiedrība kopumā,” uzsver “OP Corporate Bank plc” Latvijas filiāles vadītājs Elmārs Prikšāns.

OP stipendija atbalsta eksakto zinātņu studentus.

2019. gada 26. augustā savus stipendiātus Liegu Krasovsku un Kristu Auznieku uz tikšanos aicināja “OP Grupa” Latvijā kolektīvs un vadītājs Elmārs Prikšāns ar kolektīvu. Stipendiāte Liega Krasovska pēc tikšanās rakstīja: “Ļoti priecājos satikt manus labvēļus vaigā, kā arī pirmo reizi būt bankas otrā – organizatoriskajā pusē. Šajā tikšanās reizē uzzināju daudz jauna par banku, tās darbību un kolektīvu. Liels bija mans  pārsteigums, satiekot darbiniekus tik cienījamā uzņēmumā un saprast, ka visi ir tik jauki, atvērti, sirsnīgi. Paldies par pusdienām, kas tika aizvadītas ļoti jaukā restorānā ‘’Kolonāde’’. Jāatklāj, ka šāda veida vietu apmeklēju pirmo reizi. Mājās braucu ar pozitīvām emocijām. Pateicos par lieliski pavadīto dienu un piešķirto stipendiju!” 

2019. gada decembrī “OP Grupa” Latvijā dubulto stipendiju skaitu uz četrām stipendijām.

2020. gada nogalē stipendiju skaits palielināts uz sešām stipendijām.

Paldies “OP Grupai” Latvijā par dibināto stipendiju un visiem ziedotājiem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums