SIA "Didrihsons arhitekti" stipendija

 SIA "Didrihsons arhitekti" kolektīvs

SIA „Didrihsons arhitekti” misija ir radīt ilgtspējīgu arhitektūru, rēķinoties ar ekspluatācijas ērtumu, energoefektivitāti un ekoloģiskumu. Pieejas pamatā ir godīga un profesionāla attieksme pret sevi, pasūtītāju un vidi. Strādājot lieliskā komandā, arī pats process allaž ir sagādājis prieku un gandarījumu tā realizētājiem.

SIA „Didrihsons arhitekti” vēlas atbalstīt jauniešus, kuri vēlas iegūt zināšanas un ar savu līdzšinējo rīcību pierādījuši, ka materiālais atbalsts ir nepieciešams tālākai attīstībai. 2012.gadā tika dibināta  SIA "Didrihsons arhitekti" stipendija, atbalstot arhitektūru, plānošanu, mākslu un inženierzinātnes.

SIA "Didrihsons arhitekti" valdes loceklis, vadošais arhitekts Gatis Didrihsons šo lēmumu pamato: ,,Esam arhitekti. Zinām, ka vide ap mums ietekmē cilvēku paradumus. Tā uzlabo dzīves kvalitāti, un talantīga, iejūtīga pieeja un pārdomāta, ilgtspējīga vides un telpas plānošana ir viens no būtiskākiem dzīves kvalitātes uzlabošanas instrumentiem. Ticam Latvijai kā zaļai valstij, kas radoši izmanto savu dabas potenciālu, kas rīkojas ar mums doto zemi racionāli un atbildīgi. Tajā redzam Latvijas spēku un nākotni globālajā pasaulē. Ticam, ka, palīdzot kādam jaunam cilvēkam, tas kļūs stiprs, iegūs labi atalgotu darbu, nodibinās stipru ģimeni, izglītos savus bērnus un arī palīdzēs apkārtējiem. Skatāmies nākotnē cerību pilni un plānojam arī turpmāk atbalstīt jauniešus.”

2021.gada augustā SIA "Didrihsons arhitekti" lēma palielināt stipendiju skaitu, atbalstos veselus jauniešus.

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us