SIA "Kurekss" stipendija /2010/


Arnis, Andrejs un Jānis Apsīši

SIA “Kurekss” izveidota 1995. gadā kā privāta kompānija ar ierobežotu atbildību. Kompānijas kokzāģētava atrodas Latvijas rietumu daļā, netālu no neaizsalstošās ostas Ventspilī, un to ietver lielākie Latvijas mežu masīvi. SIA “Kurekss” atbalsta dabiskas vides uzturēšanu. Kompānijas filozofija ir koncentrēties uz klienta vēlmēm un veidot partnerattiecības biznesā. Tā ir viena no desmit lielākajām Latvijas kokzāģētavām.

Arnis Apsītis uzskata: “Koksnes pārstrādes rūpnīcu, kas pieder Latvijas uzņēmējiem, valstī nav daudz, taču mēs esam ļoti ieinteresēti, lai meža resursi tiktu izmantoti tā, ka to pietiktu arī nākamajām paaudzēm.”

Arnis Apsītis ar stipendiātiem no Dundagas

SIA “Kurekss” stipendijas dibinājuši un uzticējuši administrēt Vītolu fondam brāļi Arnis un Jānis Apsīši. Abi uzauguši Dundagā, mācījušies skolā, tur joprojām dzīvo viņu vecāki, viņiem rūp gan šī pilsēta, gan tās nākotne, tāpēc stipendijas piešķirtas centīgiem spējīgiem Dundagas vidusskolas absolventiem. 2011. gadā Jānis un Arnis Apsīši saņēma titulu “Latvijas Lepnums".

www.kurekss.lv

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums