Bankas "Citadele" stipendija /2015/


No kreisās: stipendiāti Viktorija Verhovceva, Elīna Ģērmane, A/S "Citadele banka" valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis, Vītolu fonda padomes priekšsēdētājs Vilis Vītols, stipendiāts Oskars Niks Mālnieks.

No 2015./2016. mācību gada banka Citadele sadarbībā ar nodibinājumu „Vītolu fonds” uzsāk stipendiju programmu augstākās izglītības iegūšanai jauniešiem ar invaliditāti. Lai atbalstītu spējīgus, zinātkārus un talantīgus jauniešus ar invaliditāti, banka Citadele katrā mācību gadā nodrošinās stipendijas trīs studentiem. (Par stipendijas dibināšanu lasiet šeit).

Kopš 2012. gada banka Citadele ir uzstādījusi par savu mērķi paplašināt iespējas cilvēkiem ar invaliditāti un veicināt viņu iesaisti sabiedrībā. Šī mērķa sasniegšanai Citadele regulāri rosina savas iniciatīvas, kā arī atbalsta citu organizāciju aktivitātes.

Bankas Citadele valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis: „2012. gadā uzsāktā „Tu esi. Tu vari.” atbalsta kustība sportistiem ar invaliditāti atklāja ne vien jaunus talantus, bet arī cilvēkus ar invaliditāti iedvesmoja uzdrošināties doties ārpus mājas, sportot, gūt jaunas emocijas, jaunus draugus un pat izcilus sasniegumus sportā, olimpiādē. Ejot soli uz priekšu, mēs vēlamies atbalstīt jauniešus ar invaliditāti mācīties un sasniegt savus mērķus.”

AS "Citadeles bankas tikšanās ar stipendiātiem:

  • 2016.gadā A/S "Citadele banka” valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis ar kolēģiem tikās ar stipendiātiem (vairāk skatīt šeit);
  • 2017. gadā A/S "Citadele banka" valdes locekle Santa Purgaile iepazinās ar jauniešiem (vairāk skatīt šeit);
  • 2019.gadā uz tikšanos kafejnīcā “Vertigo” stipendiātus aicināja A/S “Citadele banka” valdes locekle Santa Purgaile un zīmola vadītāja Maija Āboliņa-Tomsone (vairāk skatīt šeit).

www.citadele.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums