Bankas "Citadele" stipendija /2015/


No kreisās: stipendiāti Viktorija Verhovceva, Elīna Ģērmane, A/S "Citadele banka" valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis, Vītolu fonda padomes priekšsēdētājs Vilis Vītols, stipendiāts Oskars Niks Mālnieks.

No 2015./2016. mācību gada banka Citadele sadarbībā ar nodibinājumu „Vītolu fonds” uzsāk stipendiju programmu augstākās izglītības iegūšanai jauniešiem ar invaliditāti. (Par stipendijas dibināšanu lasiet šeit).

Kopš 2012. gada banka Citadele ir uzstādījusi par savu mērķi paplašināt iespējas cilvēkiem ar invaliditāti un veicināt viņu iesaisti sabiedrībā. Šī mērķa sasniegšanai Citadele regulāri rosina savas iniciatīvas, kā arī atbalsta citu organizāciju aktivitātes.

Kopš 2020. gada A/S "Citadele banka" stipendijas piešķir talantīgiem un centīgiem studentiem un rīko tikšanās ar stipendiātiem. 

AS "Citadeles bankas tikšanās ar stipendiātiem:

  • 2016.gadā A/S "Citadele banka” valdes priekšsēdētājs Guntis Beļavskis ar kolēģiem tikās ar stipendiātiem (vairāk skatīt šeit);
  • 2017. gadā A/S "Citadele banka" valdes locekle Santa Purgaile iepazinās ar jauniešiem (vairāk skatīt šeit);
  • 2019.gadā uz tikšanos kafejnīcā “Vertigo” stipendiātus aicināja A/S “Citadele banka” valdes locekle Santa Purgaile un zīmola vadītāja Maija Āboliņa-Tomsone (vairāk skatīt šeit).

www.citadele.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums