SEB stipendija /2004/

 SEB bankas prezidentes Ievas Teteres tikšanās ar stipendiātiem 2019. gadā. 

2004. gada 20. maijā tika paziņots par SEB bankas un Vītolu fonda ilgtermiņa sadarbību stipendiju administrēšanā.

SEB banka ir viens no vadošajiem finanšu pakalpojumu sniedzējiem Ziemeļeiropā. Kā banka ar ciešām un ilgtermiņa attiecībām Zviedrijā un Baltijā piedāvā pasaules līmeņa finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu ikvienā jomā. Uzņēmumu raksturo personificēta pieeja, individuāli izvērtējot labākās sadarbības iespējas.

SEB banka ir aktīvi līdzdarbojusies un atbalstījusi tos projektus, kas orientēti uz mākslas un kultūras, izglītības, sporta un sociālās sfēras attīstību, tās darbinieki uzskata, ka ir jāpalīdz tiem, kuri paši vēl nevar, un tiem, kuri vairs nevar sev palīdzēt. SEB banka atbalsta eksaktās zinātnes studējošos jauniešus.

2015. gada 28. janvārī SEB banka organizēja labdarības vakariņas saviem klientiem un aicināja ziedot stipendijām. Tās, godinot ziedotājus, tiks sauktas par SEB bankas klientu stipendijām. Pasākuma viesus ar priekšnesumiem priecēja talantīgais pianists Vestards Šimkus, jaunais operdziedātājs un fonda stipendiāts Kalvis Kalniņš un viens no virtuozākajiem ģitāras spēlētajiem Kaspars Zemītis. Labdarības gleznu izsolē savus darbus ziedoja Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēji Kristaps Zariņš, Andris Eglītis, Andris Vītoliņš un studenti.

2015. gada 19. martā SEB banka rīkoja akciju, kuras ietvaros par katru veikto darījumu, norēķinoties ar karti vai Ibankā, ziedoja 3 centus Vītolu fondam. 

2019. gada decembrī SEB bankas prezidente Ieva Tetere dibina savu stipendiju. Plašāka informācija šeit.

www.seb.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums